Hakkımızda

 

Bursa’da temizlik sektöründe hizmet veren Lihkab Türker Harita Mustafakemalpaşa

isimli firmamız bilindiği üzere birmilyonnokta üyesidir. Titiz çalışmalar sonucu ölçülendirdiğimiz arazi ve alanları uzmanlıkla haritaya çevirmekte ve bu kaynakları son teknoloji araçlar ile sağlamaktayız. Ekibimiz ve özverili çalışmalarımız sonucu bilgilerimize ek olarak edindiğimiz tecrübelerimizle projelerimizi profesyonellikle yürütülmekte ve topladığımız veriler ile kendimizi geliştirmekteyiz.

 

Köklü bir geçmişe ait olan firmamız ile ayrıntılara önemle yaklaşan çalışma politikamız ve büyüme hedefli bir firma oluşumuz bizi gelişime ve yeniliğe götüren öncü maddelerdendir. Türkiye’de kendini gösteren ve önde gelen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Yerli marka olarak ilerlemekte ve ülkemiz ile birlikte kendimizi şekillendirmekteyiz.

 

Bursa haritacılık sektörü dahilinde tarafımıza ulaştırılan tüm konuları detaylandırarak ve irdeleyerek araştırmakta ve araştırmalar sonucu yeni yerli haritalar oluşturmaktayız. Gelişen dünyamızda teknoloji kullanımının da artması ile haritalar online platformlarda konumuzun bulunması, idrak edilmesi ve tanınması noktasında büyük katkı sağlamaktadır. Bu doğrultuda alanın açık net ve belirgin bir şekilde haritada görülmesi önemli etkenler arasındadır.

 

Tüm çalışmalarımız, sektöründe profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından gerçekleştiriliyor olup sizlere en yüksek hizmet kalitesindeki faaliyetlerimizi sunmaktayız. Markamızı öncelikle ülke çapında sonrasında da dış ülkeler olmak üzere kaliteli hizmetlerimiz ile tanıtmak amaçlarımız arasındadır.

Bilim, teknoloji ve grafiklerin sıklıkla kullanıldığı bu sektörde sizlerle de yeni projelerle buluşma dileklerimizi iletiyoruz.